7 tipov na najlepšie osobné darčeky pre blízkych na Vianoce

by Peter Kincel
0 Komentáre
Foto darčeky pre blízkych na Vianoce

Aké sú tie najlepšie darčeky pre blízkych na Vianoce? Také, ktoré sú osobné a ktorým tomu druhému povieš, že je pre teba špeciálny. A samozrejme také, ktoré nie sú totálna nuda a pripomenú nejakú osobu či zážitok. Ale namiesto omáčok radšej prejdime k tomu, aké konkrétne darčeky mám na mysli.

Buď kreatívny a daruj blízkym osobný darček vyrobený len pre nich

Podľa nadpisu ti zrejme došlo, že tento článok nebude o kondicionéroch, ponožkách či utierkach do kuchyne (ktoré sú tiež fajn, lebo ich človek potrebuje, napríklad ja sa im teším, haha). Ale ak chceš blízkym darovať niečo extra, treba rozmýšľať viac kreatívne a nehodiť pod stromček prvé darčekové balenie, ktoré nájdeš pri vstupe do Tesca.

Venuj vianočným darčekom viac ako 10 minút času a vytvor niečo špeciálne. Tu sú tipy na 7 osobných darčekov, ktoré odporúčam:

01. Fotokniha – darček vhodný pre celú rodinu

Fotokniha ako darček pre celú rodinu

Si cestovateľ alebo turista ako ja? Ukáž babke a dedovi, kde všade si cestoval. Na Facebook asi nechodia, tak čo tak vytvoriť fotoknihu z tvojich ciest? Fotokniha je vhodný darček pre celú rodinu a miesto, v ktorom môžeš zvečniť svoje zážitky alebo spoločné momenty.

02. Fotokalendár

Fotokalendár - pekný darček na vianoce pre priateľku alebo priateľa

Opäť pekný darček, ktorý uvediem na svojom príklade: S mojou priateľkou Chen cestujeme kade tade po svete, ale občas sme od seba dosť ďaleko, napríklad keď je doma na Taiwane a ja na Slovensku. Pri jednej z našich rozlúčok mi darovala fotokalendár poskladaný z našich fotiek z cestovania – každý mesiac iná spoločná fotka. A aj keď sme boli od seba ďaleko, tento kalendár mi pravidelné pripomínal naše spoločné zážitky a cesty. Navyše som si tam vždy vedel poznačiť, kedy sa vidíme najbližšie 🙂

Fotokalendár je super darček pre priateľa, či priateľku, ale určite ním potešíš aj ľudí v kruhu rodiny.

03. Hrnček s vlastnou fotkou

Hrnček s vlastnou fotkou

Hrnček je fajn priestor, pri ktorom môžeš vymyslieť niečo vtipné alebo kam pridať na fotku, ktorá človeku zlepší deň. Napríklad fajn darček pre mamu, pre ktorú môžeš vyrobiť hrnček s fotkou vnúčat. Alebo romantický darček pre priateľku. Pozri sa na to takto – hrnček je jedna z prvých vecí, ktorú ráno chytíme do ruky, napríklad kvôli káve. Takže týmto darčekom doslova môžeš niekomu zlepšiť začiatok dňa 😉

04. Vytlačené fotografie

Vytlačené fotografie. Fotky, ktoré si môžeš založiť do fotoalbumu alebo zarámovať.

V čase, keď je všetko digitálne, je vytlačená fotka celkom zaujímavá zmena. Pozri sa do svojho telefónu alebo foto archívu a určite tam nájdeš niečo, čo by stálo za to, aby si to dal vytlačiť. A následne podarovať. Napríklad taká fotka s bráchom alebo sestrou, ktorú si tvoji rodičia môžu zarámovať a dať na poličku alebo do fotoalbumu.

05. Foto skladačka

Foto skladačka alebo puzzle na vianoce

Toto mi príde ako ideálny darček pre deti. Skladacie puzzle s vlastnou fotkou. Aspoň mňa to ako decko vždy bavilo dávať dokopy. Ale v podstate je to vhodné pre každého, od starých rodičov až po tvoju partiu.

06. Plyšák s fotkou – milý darček pre deti

Plyšák s fotkou

A čo tak plyšák, ktorému môžeš vybrať na tričko hocijakú fotku, obrázok alebo text? Tým určite potešíš deti (alebo aj zaľúbenú frajerku, avšak opatrne – nie každá to ocení :D)

07. Tričko s vlastnou potlačou

Tričko s vlastnou potlačou ako darček pre muža

Toto je napríklad fajn darček pre chlapa. Buď niečo vtipné, čo zoberie na chatu alebo na festival, alebo niečo, čím mu pripomenieš, že má napríklad najlepšiu ženu alebo frajerku na svete (a zároveň to má výhodu, že mu dajú iné ženy pokoj, haha). Tričko s vlastnou fotkou je fajn vec, kde sa dá byť pri tvorbe naozaj kreatívny.

Zaujali ťa tieto tipy na darčeky? Mám pre teba 20% zľavu na ich objednávku

Zaujal ťa niektorí z darčekov vyššie? Prípadne si dostal nápad na niečo podobné? Tieto aj ďalšie produkty môžeš nájsť na webe Empikfoto.sk, kde si ich môžeš sám vytvoriť a následne objednať. Tento článok bol napísaný v spolupráci s nimi a fanúšikom blogu Cestuj po svete ponúkli skvelú zľavu, ktorú môžeš využiť do konca roka 2019. Stačí pri objednávke uviesť promo kupón a na všetky produkty dostaneš 20% zľavu:

Promokód na zľavu: cestujposvete

Darčeky si môžeš vytvoriť a objednať na Empikfoto.sk

5/5 - (1 vote)

Možno sa vám bude páčiť

Zanechajte mi tu koment