Tip na darček pre turistov: Stieracia mapa Slovenska

by Peter Kincel
0 Komentáre
Stieracia mapa Slovenska

Vybrať darček pre cestovateľa a turistu môže byť občas ťažký oriešok. Materiálne veci ich až tak nezaujímajú a často idú po zážitkoch, tie však najradšej plánujú sami. Čo v takomto prípade? Mám skvelý tip, ktorý každého turistu určite poteší – stieracia a ručne maľovaná mapa Slovenska!

Nebudem tajiť, že s odprezentovaním stieracej mapy na tomto blogu ma oslovila firma, ktorá ju vyrába. Avšak na spoluprácu som hneď pristúpil, aj keď to veľmi často nerobím. Úprimne si totiž myslím, že je to pekný darček pre turistov a ľudí, ktorí radi cestujú po Slovensku. V ďalších riadkoch ti prezradím, prečo ma mapa zaujala.

Zlatá stieracia mapa Slovenska

Mapa je ručne maľovaná, pokrytá zlatou stieracou vrstvou, je to pekná dekorácia na stenu a človek na nej nájde tie najzaujímavejšie pamiatky, historické miesta a prírodné atrakcie, ktoré Slovensko ponúka. Zakúpiť si ju môžeš napríklad v obchode Ajtaci.sk.

Prečo je stieracia mapa Slovenska super darček?

  • Pretože život cestovateľa a turistu je o zážitkoch a krásnych miestach. A tie si radi pripomíname a často na ne spomíname. A s tým pomáha aj táto mapa Slovenska. Viem o čom hovorím, pretože som podobnú mapu (aj keď svetovú) dostal od priateľky a veľmi ma tento darček potešil 🙂
  • Mapa pomáha so spoznávaním a objavovaním Slovenska. Motivuje navštíviť ďalšie miesta, ktoré si potom turista bude môcť na mape zotrieť. Človek sa dozvie o Slovensku a jeho pamiatkach viac, každý deň bude mať pred sebou inšpiráciu, kam na výlet najbližšie.
  • Táto mapa je ako darček skvelý dôkaz, že tú druhú osobu dobre poznáš. Lebo darovať šampón alebo ponožky je síce pekné, ale neosobné. Navyše je stieranie a objavovanie mapy zábava. Takže osobný a zábavný darček – takým na 100% nič nepokazíš 🙂

Čo ma presvedčilo, aby som tu odporučil túto stieraciu mapu?

Darček pre turistu - stieracia mapa s atrakciami a pamiatkami
  • Ako dizajnéra ma zaujal vzhľad mapy, ktorý je fakt originálny a pekný. A hlavne to, že mapa je ručne kreslená, vyrábaná na Slovensku a fakt vidno, že si s tým dali tvorcovia veľa roboty.
  • Stieracia mapa je veľmi komplexná – na mape je 181 stieracích zón, ktoré obsahujú 21 miest a 160 vybraných pamiatok, prírodných úkazov či iných zaujímavostí.
  • Mapa je vo veľkých rozmeroch (XL je 90x60cm a rozmer XXL je 117x78cm) čo z nej robí pekný a detailný doplnok domácnosti, napríklad ak si ju človek zavesí na stenu.

Dosť rečí, viac ti povedia fotky a video

Mapa Slovenska na stenu
Stieracia mapa je skvelá dekorácia do domu, ktorá navyše rozprúdi debatu s kamošmi či rodinou, kto kde na Slovensku bol a čo odporúča
Mapa je ručne maľovaná a je vidno, že tvorcovia si dali záležať na detailoch.

Stieraciu mapu Slovenska si môžeš zakúpiť
v online obchode ajtaci.sk

Rate this post

Možno sa vám bude páčiť

Zanechajte mi tu koment